Apie mus

Klinika

 

NEMOKAMA KORONOS KARŠTOJI LINIJA 1808 (VISĄ PARĄ)

Vyriausybės sprendimų lengvinamos karantino sąlygos. Mieli pacientai, dėl jūsų saugumo - PRAŠOME LAIKYTIS LR Vyriausybės IR LR sveikatos apsaugos ministrų valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovavimo nustatymo taisyklės!

INFORMACIJA NEĮGALIEMS IR SUNKIAI VAIKŠTANTIEMS PACIENTAMS 

NEĮGALIEJI, ARBA SUNKIAI VAIKŠTANTYS PACIENTAI, KURIEMS SUNKU UŽLIPTI LAIPTAIS Į I AUKŠTĄ, PRAŠOME PASKAMBINTI PRIE PASTATO PAGRINDINIO ĮĖJIMO NURODYTU ĮSTAIGOS IRŠAMA

 ASMENYS SU JUDĖJIMO NEGALIJA GALI PATEKTI Į MŪSŲ ĮSTAIGĄ EINANT NUO LIGONINĖS PRIIMAMOJO TUNELIU IKI MŪSŲ PASTATO IR PAKILUS GYVENIMAS Į PIRMĄ AUKŠTĄ, PATEKSITĖ Į MŪSŲ.  

 

UAB „Šeimos sveikatos centras“ - privatizuota, moderniai įrengta klinika, kuriai esant reikalinga kvalifikuota šeimos gydytoja, kurioms pasireiškė profilaktika, ankstyvas jų paaiškinimas ir efektyvus pradinių ligų stadionų gydytojas.

Šeimos gydytojas - tai jūsų šeimos patarėjas visos sveikatos problemos. Pažink savo šeimą, žinok socialines ir buitines problemas, greitai orientuokis rekomenduoti įvairius profilaktinius vaistus, skirdamas gydymą ligos atvejais. Mums svarbiausia - pacientas, jo asmenybė, poreikiai.

UAB „Šeimos sveikatos centras“ pradėjo 2000 m. Lapkričio 2 d. Centre įsikūręs J. Basanavičiaus g. 22, Mažeikiuose.

UAB „Šeimos sveikatos centre“ teikiamos šeimos gydytojo kompetencijai priskirtos paslaugos. Taip pat galite kreiptis į gydytojus odontologus, gydytojas akušeres-ginekologes. Jei Jums bus reikalingos kitų specialistų (pvz. kardiologo, pulmonologo, dermatologo ir kt.) paslaugos, Jus gydantis gydytojas nukreips į bet kurią polikliniką antro ir trečio lygio specializuotai konsultacijai.

Kasdien pas mus atliekami profilaktiniai sveikatos patikrinimai. Galime paskiepyti nuo erkinio encefalito, gripo, moteris - nuo gimdos kaklelio vėžio. Išankstiniu pacientų pageidavimu galime skiepyti ir nuo kitų ligų.

Jei susirgote ūmiai, vargina aukšta temperatūra, skausmai, būsite priimti tą pačią dieną. Jus apžiūrės tuo metu dirbantis gydytojas ir paskirs gydymą.

Kvalifikuotas ir geranoriškas personalas pasirengęs operatyviai padėti bet kuriam pacientui.

VšĮ Mažeikių ligoninės priėmimo - konsultacinis skyrius.