Aktuali informacija pacientams

Nuo gegužės 1 d. šalyje atšaukus ekstremaliąją padėtį dėl COVID-19 ligos UAB „Šeimos sveikatos centras“ ir toliau turės užtikrinti viruso plitimo prevenciją. Pacientai turės laikytis infekcijų kontrolės taisyklių, įstaiga toliau vykdys įvairias organizacines skambučių valdymo, pacientų informavimo priemones.

Siekiant užtikrinti, kad COVID-19 liga neplistų gydymo įstaigoje, visi pacientai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones - medicinines veido kaukes arba respiratorius.

Įstaigoje ir toliau bus užtikrinti ir valdomi žmonių skambučių srautai, kad pacientai galėtų prisiskambinti į registratūrą. Žmogui nepavykus prisiskambinti, jam bus perskambinama. Visiems pacientams turės būti užtikrinta galimybė pasirinkti jiems patogų registracijos būdą: telefonu, internetu ar atvykus gyvai į įstaigos registratūrą.

Jeigu besikreipiančiam į įstaigą žmogui būtų įtariama ar diagnozuota užkrečiamoji liga, šeimos gydytojas ar jo komandos narys parinks pacientui labiausiai priimtiną variantą – pakonsultuoti telefonu ar priimti gyvai.

 

UAB „Šeimos sveikatos centras“

Daugiau iformacijos sužinosite paskambinę įstaigos telefonais: 8 443 25566, 8 698 53300, 8 443 44313

 

Daugiau

NORITE SUŽINOTI, AR JAU PERSIRGOTE COVID-19?

UAB „Šeimos sveikatos centras“ galite   atlikti serologinį antikūnų tyrimą ir sužinoti, ar persirgote COVID-19 virusine liga ir kokia yra specifinių antikūnų koncentracija po Covid-19 infekcijos arba vakcinacijos.

Tyrimai atliekami kiekvieną darbo dieną. 9:00-11:00 val. Tyrimo metu imamas kraujo mėginys iš venos, o atsakymai pateikiami sekančią darbo dieną.

Covid-19 tyrimai antikūnams nustatyti:

   -   SARS-CoV-2-anti-S kiekybinis antikūnų (tame tarpe ir IgG) prieš spyglio baltymą nustatymas;

   - SARS-CoV-2-anti-S kiekybinis antikūnų (tame tarpe ir IgG)  prieš spyglio baltymą  nustatymas  s u skiedimu ;

Antikūnų tyrimo kaina nuo 22 iki 23 Eur.

 NEMOKAMI ANTIKŪNŲ TYRIMAI ĮSTAIGOJE NEATLIEKAMI

Tyrimai atliekami:
UAB „Šeimos sveikatos centras“, J. Basanavičiaus g.22, Mažeikiai

Daugiau apie atliekamus tyrimus ir jų kainas galite sužinoti paskambinę įstaigos telefonais: 8 443 25566, 8 698 53300, 8 443 44313

UAB „Šeimos sveikatos centras“

Daugiau